Realty House

Predaj 6-izbového rodinného domu v Nitrianskych Hrnčiarovciach

0€
bd
ba
m2
Ponúkame na predaj 6- izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitrianske Hrnčiarovce na pozemku o výmere 800 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete-elektrina, plyn , voda a kanalizácia plus  vlastná studňa. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou,  boli menené plastové okná 3-sklo, zateplenie domu s novou fasádou, strešné okná Velux, podlahy, vstavané skrine. Po dobudovaní schodiska nad garážou je možné využívať dom aj dvojgeneračne. Dispozičné riešenie domu prízemie- vstupná chodby, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, predsieň, priestranná obývačka s krbom prepojená s kuchyňou a jedáľňou odkiaľ je vstup do zimnej záhrady s výstupom na terasu a okrasnú záhradu s trávnikom so závlahou, spálňa s balkónom, šatník a detská izba.

Na poschodí sa nachádza priestranná obývačka-hala, odkiaľ je výstup na terasu, dve samostatné izby, kuchynka, špajza a kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou a WC. Veľkým benefitom je les za domom, ktorý dotvára výbornú a pokojnú atmosféru. 

V suteréne sa nachádza technická miestnosť a skladové priestory.

Rodinný dom sa nachádza v obľúbenej  a vyhľadávanej  lokalite Nitrianske Hrnčiarovce, kde je pokojné bývanie a veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta. 


Vybavenosť
Parkovanie
Plastové okná
Krb
Okrasná záhrada
Garáž
Terasa
Hypo-kalkulačka
Podobné nehnuteľnosti
Predaj nového 2-izbového bytu v komplexe Orbis
0€
Piaristická, Nitra, Slovensko
Prenájom 3-izbového bytu v centre mesta s parkovaním
900€ Za mesiac
Kmeťkova, Nitra, Slovensko